top of page

Przedszkola i Żłobki Dibber: Stworzone, By Rozpalić Ciekawość Twojego Dziecka

W świecie, gdzie każdy moment kształtuje umysły naszych dzieci, Międzynarodowe Przedszkola i Żłobki Dibber stanowią wzory do rozbudzania ciekawości. Zaprojektowane, by rozpalić pasję do nauki w każdym dziecku. W Dibber wierzymy w pielęgnowanie młodych umysłów poprzez stymulujące środowisko, zaangażowanych nauczycieli oraz innowacyjne podejścia do nauki oparte na zabawie, które inspirują do eksploracji i odkrywania.

Stymulujące Środowisko Nauki

Już po wejściu do Dibber od razu poczujesz żywą atmosferę, stworzoną, by pobudzić ciekawość dzieci. Nasze sale są starannie zaprojektowane, by zachęcać do interakcji i eksploracji.  Pełne różnorodnych materiałów edukacyjnych oraz kącików zabaw tematycznych, które stymulują wyobraźnię. Każdy element naszej przestrzeni został zaprojektowany, by stymulować zmysły i rozbudzać w dziecku kreatywność. Od przytulnych kącików do czytania po zakątki eksploracji, każdy motyw jest starannie wybrany, by rozpalić ciekawość i wspierać miłość do nauki. 

 

Zaangażowani Edukatorzy

Nasi oddani nauczyciele są sercem Przedszkoli Dibber. Szkoleni w zakresie wczesnego nauczania i pełni pasji do pielęgnowania chłonnych umysłów edukatorzy wykraczają poza tradycyjne metody nauczania. Aktywnie angażują się w interakcje z każdym dzieckiem, obserwując ich zainteresowania i dostosowując aktywności do ich unikalnych stylów nauki. Nasi nauczyciele tworzą atmosferę ciekawości, zadając pytania otwarte, zachęcając do myślenia krytycznego i wspierając dzieci w eksplorowaniu ich zainteresowań. W Dibber nasi nauczyciele są partnerami w edukacyjnej podróży Twojego dziecka, wspierając poczucie zdumienia, które trwa przez całe życie. 

 

Nauka Oparta na Zabawie 

Zabawa jest językiem dzieciństwa, a w Przedszkolach Dibber wykorzystujemy moc zabawy do napędzania nauki. Nasz program nauczania skupia się na praktycznych doświadczeniach, które zachęcają do aktywnego uczestnictwa i odkrywania. Poprzez zabawę dzieci badają pojęcia z matematyki, nauki, języka oraz umiejętności społecznych. Od budowania konstrukcji z klocków po uczestnictwo w teatralnych scenariuszach, każda aktywność jest starannie przygotowana, by rozpalić ciekawość i inspirować do nauki. Dzięki nauce opartej na zabawie dzieci rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów, kreatywność i pragnienie wiedzy, które wykracza poza mury klasy. 

 

Infrastruktura Światowej Klasy 

W Dibber wierzymy, że fizyczne otoczenie odgrywa kluczową rolę w pielęgnowaniu ciekawości. Nasze przedszkola są wyposażone w udogodnienia wspierające eksplorację i odkrywanie. Przestrzenie do zabawy na zewnątrz zapewniają możliwości eksploracji natury oraz aktywności fizycznej. Wewnętrzne przestrzenie edukacyjne są zaprojektowane, by promować współpracę i eksperymentowanie. W mądry sposób wykorzystujemy technologię, używając interaktywnych narzędzi do wzbogacania doświadczeń edukacyjnych. Każdy aspekt naszej infrastruktury został zaprojektowany, by inspirować ciekawość i tworzyć dynamiczne środowisko edukacyjne. 

 

Przestrzenie do Zabawy na Zewnątrz 

Zabawa na świeżym powietrzu jest nieodłącznym elementem wszechstronnego rozwoju dziecka, a Przedszkola i Żłobki Dibber International oferują przestronne i bezpieczne przestrzenie na świeżym powietrzu, gdzie dzieci mogą eksplorować naturę, angażować się w aktywności fizyczne i rozwijać swoją wyobraźnię. Od odkrywania okolicznych dzielnic, spacerów po parkach po wycieczki w lesie, wszystkie działania są zaprojektowane w celu promowania aktywnej zabawy, doświadczeń sensorycznych i więzi z naturalnym światem. 

 

Globalnie Doceniany Program Szkolny Nordycki 

Nasz program nauczania w Przedszkolach i Żłobkach Dibber został starannie skomponowany, by wspierać wszechstronny rozwój. Włączamy różnorodne doświadczenia edukacyjne, w tym sztukę, muzykę, naukę oraz język, by zapewnić kompleksowe wykształcenie. Dzieci mają możliwość eksplorowania swoich zainteresowań poprzez kąciki tematyczne oraz naukę opartą na projektach. Nasz program nauczania zachęca dzieci do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi oraz nawiązywania związków między pojęciami. Poprzez promowanie dociekania i eksploracji kształtujemy w każdym dziecku miłość do nauki, która trwa przez całe życie. 

 

Droga Naprzód

Przedszkola Dibber to nie tylko placówki edukacyjne; są to otoczenia pielęgnujące ciekawość. Poprzez stymulujące środowisko nauki, zaangażowanych nauczycieli, naukę opartą na zabawie oraz innowacyjnie zaprojektowane przestrzenie, umożliwiamy dzieciom eksplorowanie, odkrywanie oraz rozwój. Dołącz do nas w Przedszkolach i Żłobkach Dibber i zobacz, jak ciekawość Twojego dziecka ożywa w świecie nieskończonych możliwości. Razem, zapalmy pasję do nauki, która trwa przez całe życie. 

Zarezerwuj spotkanie

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych, przedszkolach, zostaw kontakt do siebie

Inne ciekawe wpisy na naszym blogu

img_4918dbd936aff4459cc56abbe0b00fda__420.webp

Eksplorowanie Tajemnic Psychologii Dziecka

 Czy wiesz, że do piątego roku życia mózg Twojego maluszka jest już rozwinięty w 90%, przygotowując go do fantastycz...                 

blog3.webp

5 Kluczowych Aktywności Rozwojowych, Które Wpływają na Rozwój Dziecka

Rozwój młodych umysłów jest jak tworzenie arcydzieła - każdy krok malucha, każde słowo, którego się nauczy, i każdy...

blog1.webp

 "A co, gdyby wszystkie dzieci wiedziały, jak bardzo są wartościowe”   

 Dibber świadczy usługi edukacji wczesnodziecięcej (ECD) z celem sprawienia, żeby każde dziecko czuło się cenne i st...

img_4918dbd936aff4459cc56abbe0b00fda__420.webp

Eksplorowanie Tajemnic Psychologii Dziecka

 Czy wiesz, że do piątego roku życia mózg Twojego maluszka jest już rozwinięty w 90%, przygotowując go do fantastycz...
                      

Dibber_Square Dark Green_4x.png
Dibber_icon_inbox_2x.png

Zamów newsletter

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nas, promocjach i wydarzeniach zostaw nam kontakt do siebie

bottom of page