top of page

Dla biznesu

01.

Otwarcie dedykowanego Przedszkola Dibber dla Państwa firmy:

Dibber oferuje możliwość otwarcia przedszkola w pobliżu lub w siedzibie Państwa firmy (w zależności od oczekiwań i możliwości realizacyjnych). Przygotujemy i poprowadzimy przedszkole zgodnie z naszymi wysokimi standardami, z możliwością indywidualnego dostosowania lokalizacji, godzin pracy i programu edukacyjnego, do potrzeb i wartości Państwa firmy. Nasz doświadczony zespół pedagogiczny zapewni dzieciom ciepłą, twórczą i bezpieczną atmosferę, a nasi specjaliści ds. edukacji przedszkolnej podejmą z Państwem współpracę w celu dostosowania programu nauczania do oczekiwań Państwa firmy i rodziców

02.

Benefit Przedszkole Dibber dla Pracowników:

Ze względu na już posiadaną i stale rosnącą ilość placówek w całej Polsce, oferujemy Państwu możliwość korzystania przez Państwa pracowników z naszych placówek przedszkolnych w najdogodniejszych dla nich lokalizacjach, na preferencyjnych warunkach. Rozwiązanie te, w dobie pracy zdalnej, stanowi doskonałe uzupełnienie lub alternatywę dla dedykowanych przedszkoli firmowych. Program tego typu pozytywnie wpływa na lojalność pracowników w czasie dynamicznych zmian obserwowanych obecnie na rynku pracy. Wspólnie opracujemy elastyczny plan, który umożliwi Państwa pracownikom dostęp do naszych przedszkoli z pełnym wsparciem pedagogicznym i opiekuńczym. Program przedszkolny Dibber zapewni Państwa pracownikom poczucie spokoju i pewności, wiedząc, że ich dzieci są w bezpiecznym i rozwijającym środowisku

MicrosoftTeams-image (473).png

Współpraca

Dibber Education Poland posiada programy współpracy z klientami biznesowymi, pozwalające na budowę dedykowanego dla Państwa pracowników przedszkola w pobliżu siedziby firmy lub uzupełnienie Państwa programu benefitów pracowniczych o możliwość korzystania z dowolnego z przedszkoli Dibber, przez kluczowych pracowników.

Współpraca z deweloperami

W dobie coraz większego zrozumienia, jak istotny jest zrównoważony rozwój w miejscu zamieszkania, pracy i spędzania czasu wolnego, coraz więcej rodzin, samorządów oraz firm deweloperskich zwraca uwagę na obecność placówek przedszkolnych w wybieranych dla swoich rodzin dzielnicach, czy projektowanych przez siebie inwestycjach.

Grupa Dibber współpracuje na całym świecie z firmami deweloperskimi, przy współtworzeniu przestrzeni, przyjaznych również dla dzieci w nowoprojektowanych przedsięwzięciach budowlanych. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami możemy stworzyć kreatywne i bezpieczne przestrzenie, które spełnią oczekiwania Państwa klientów i przyczynią się do podniesienia konkurencyjności, realizowanych przez Państwa inwestycji. Oferujemy atrakcyjne możliwości współpracy, dzięki którym będziemy mogli dostarczać wyjątkowe miejsca edukacji i opieki dla Państwa najmłodszych klientów.    

Współpraca z pośrednikami nieruchomości

W związku z planami dynamicznego rozwoju w Polsce, Dibber zaprasza do współpracy firmy, zajmujące się pośrednictwem w wynajmie budynków i lokali, spełniających kryteria pozwalające na uruchomienie w nich działalności przedszkolnej.

Państwo dokonają szybkiej oceny zgodności budynku lub lokalu z wymaganymi regulacjami. Jesteśmy zainteresowani lokalami, znajdującymi się w największych miastach Polski oraz ich bezpośrednim sąsiedztwie. Głęboko wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się do stworzenia atrakcyjnych miejsc opieki i edukacji dla najmłodszych i pozwoli spełnić wysokie standardy i oczekiwania naszych klientów.    

Poszukujesz inwestora branżowego lub chcesz sprzedać przedszkole?

Grupa Dibber od 20 lat aktywnie pracuje i rozwija się w branży edukacyjnej i ma w planach kontynuację tej strategii przez kolejne dziesiątki lat.

Dla wielu indywidualnych przedsiębiorców, działających w tej branży możemy z tego powodu być interesującym partnerem, który pozwoli kontynuować i rozwijać założone przez nich placówki przedszkolne lub szkolne, jako ich następca. Zapraszamy zarówno osoby zainteresowane sprzedażą swojego przedszkola lub szkoły w krótkiej perspektywie czasu, jak i poszukujących dłuższej, kilkuletniej współpracy w modelu partnerstwa i określonymi warunkami wyjścia. Współpraca z inwestorem branżowym takim, jak Dibber, to bardzo wygodny model, adresujący kluczowe aspekty indywidualnych przedsiębiorców i gwarantujący im bezpieczne wyjście z inwestycji, w przypadku podjęcia przez nich takiej decyzji.   

bottom of page