top of page

Dibber Pustki

Placówka dla dzieci w wieku 1-6 l. Przedszkole w Gdyni usytuowane jest w budynku jednorodzinnym zaadaptowanym na potrzeby przedszkola. Placówka powstała w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, co nadaje jej kameralnego charakteru i zapewnia spokój.

1.webp
Zobacz galerię

W przedszkolu mamy 3 przestronne sale podzielone na kąciki zainteresowań dla dzieci zgodnie z zasadami przyjętymi przez Dibber.

Każdego dnia realizujemy program edukacyjno-wychowawczy z zachowaniem równowagi, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie możliwości poznawczych dzieci. Kąciki przyjaciół w nauce dają dzieciom możliwość zarówno swobodnej jak i kierowanej zabawy w danej tematyce wzmacniając tym samym rozwój dziecka w poszczególnych obszarach.

Dysponujemy przestrzennym placem zabaw wyposażonym w atestowane zabawki. Do głównego placu zabaw prowadzi strefa relaksu zlokalizowana wokół domu. To nasza magiczna ścieżka, na drodze której, odnajdziemy kameralne, zacienione kąciki, w których możemy pielęgnować własne uprawy ziół i kwiatów.

Adres

ul. Pawia 29A
81-078 Gdynia

Godziny otwarcia

7:00 - 18:00

Dane kontaktowe

+48 535 860 086

pustki@dibber.pl

Dyrekcja placówki

Anna Dyrda

Poznaj dyrekcję placówki

Dibber_Icon_chat_2x.png

Wybierając obecną ścieżkę kariery kierowałam się wewnętrzną potrzebą poznania i zbliżenia się do świata Dziecka oraz środowiska, które w znaczny sposób je kształtuje. Poprzez zapewnienie dzieciom odpowiedniego miejsca do rozwoju, otwieramy im drogę do szczęśliwego życia pełnego pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz zbudowania własnego JA…

Okres dzieciństwa jest fundamentem w rozwoju człowieka, a sprawowanie nadzoru nad działalnością wychowawczą i edukacyjną, administracyjno-gospodarczą przedszkola, wspieranie Nauczycieli w ich pracy jest dla mnie źródłem niezwykłej energii, która towarzyszy mi w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Anna Dyrda

Zarezerwuj spotkanie

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zostaw swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Form ar
bottom of page