top of page

Dibber Piaseczno

Placówka dla dzieci 2,5-6 l. Otwarcie grupy żłobkowej wrzesień 2024 – Zapisy rozpoczęte! Przedszkole usytuowane jest w podwarszawskim Piasecznie, gdzie w budynku biurowym na obrzeżach miasta – z dala od zgiełku dysponujemy niezwykłą przestrzenią dla dzieci. przedszkole-piaseczno

Przedszkole zlokalizowane jest na parterze budynku, w jego tylnej części tak, aby zapewnić spokój wszystkim użytkownikom naszej przestrzeni.

Posiadamy 4 bardzo przestronne sale przygotowane do opieki i nauki dzieci według koncepcji Dibbera. Każde z pomieszczeń dysponuje przestrzenią, w której każdy z obszarów rozwoju dziecka znalazł swoje miejsce tworząc przy tym magiczne miejsce do zabaw tematycznych dla dzieci.

Nasze przedszkole posiada własny przestronny ogród, który został zaaranżowany na plac zabaw z atestowanymi zabawkami oraz przestrzenią umożliwiającą realizację wielu zajęć edukacyjnych poza terenem przedszkola.

Adres

ul. Puławska 45b lok.5
05-500 Piaseczno

Godziny otwarcia

6:45 - 18:00

Dane kontaktowe

+48 789 207 867

piaseczno@dibber.pl

Dyrekcja placówki

Patrycja Wesołowska

Poznaj dyrekcję placówki

Dibber_Icon_chat_2x.png

Praca w przedszkolu to moja pasja. Edukacja dzieci to najważniejsza misja naszego zawodu. Tworzę miejsce, które jest w stanie dać poczucie bezpieczeństwa zarówno dzieciom jak i rodzicom.

W swojej pracy kieruję się zasadą spójną z wartościami Dibber – najlepsze efekty w edukacji dzieci osiągniemy poprzez zabawę. Korzystanie z nowych metod nauczania oraz innowacji daje nam szerokie możliwości zgłębiania wiedzy przy jednoczesnym pielęgnowaniu tego co najpiękniejsze, czyli dziecięcej spontaniczności.

Rola dorosłego w tworzeniu przyjemnej atmosfery, która sprzyja rozwojowi i nauce dzieci jest bardzo ważna. Jednak niemniejszą rolę odgrywają w tym nasze dzieci - każdego dnia widzę, ile nowych rzeczy jestem w stanie nauczyć się właśnie od nich. Myślę, że dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie budować najlepsze środowisko dla edukacji przedszkolnej.

Patrycja Wesołowska

Zarezerwuj spotkanie

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zostaw swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Form ar
bottom of page