top of page

Dibber Służewiec

Placówka dla dzieci w wieku 1-6 l. Nasze Przedszkole usytuowane jest na warszawskim Mokotowie w na parterze budynku wielorodzinnego. Każda sala podzielona została na strefy rozwoju każdego z najistotniejszych obszarów rozwoju dziecka. przedszkole-sluzewiec

Nasze Przedszkole usytuowane jest na warszawskim Mokotowie na parterze budynku wielorodzinnego.

To kameralna placówka dla dzieci z sąsiedztwa :) Przedszkole posiada 3 przestronne sale urządzone zgodnie z zasadami Dibber, tak aby każde dziecko mogło codziennie odkrywać swoją salę zupełnie na nowo. Każda sala podzielona została na strefy rozwoju każdego z najistotniejszych obszarów rozwoju dziecka. Poszczególne kąciki pozwalają na zanurzenie dziecka w tematyczny świat dostępny na wyciągnięcie rączki.

Przedszkolaki rozwijają się codziennie w towarzystwie swoich 7 przyjaciół nauki, co daje dodatkowe możliwości rozbudzenia wyobraźni małych dzieci i ułatwia proces nabywania wiedzy. Dwie z dostępnych sal dedykowane są dzieciom przedszkolnym (3-6 lat), natomiast trzecia została przeznaczona dla dzieci w wieku żłobkowym od 1 do 2,5 lat.

Do dyspozycji dzieci mamy również plac zabaw dostępny na patio osiedla. Plac zabaw został wyposażony w atestowane zabawki najlepszej jakości, tak aby czas spędzony poza terenem przedszkola był dla dzieci tak samo atrakcyjny jak i czas spędzony w salach. Szatnia dla dzieci usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie sal, aby kontakt rodziców z nauczycielami i opiekunami pozwalał na budowanie trwałej i dobrej relacji między stronami.

Adres

ul. Cybernetyki 4
02-677 Warszawa

Godziny otwarcia

7:00 - 18:00

Dane kontaktowe

+48 724 454 045

sluzewiec@dibber.pl

Dyrekcja placówki

Dagmara Łączka

Poznaj dyrekcję placówki

Dibber_Icon_chat_2x.png

A person is a person no matter how small,” to zdanie napisane wiele lat temu przez Dr. Seussa najlepiej pokazuje jak widzę pracę z dziećmi. Jest to również sentencja która pięknie wpisuje się w wartości Dibber. Chcę, by nauka poprzez zabawę, zaszepienie ciekawości świata oraz szczęśliwe dzieciństwo, było tym, co może nasza placówka dać dzieciom. Rodziców chciałabym poczęstować spokojem i poczuciem bezpieczeństwa oraz pewnością, że ich największe skarby są w dobrych rękach.

Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych synów – 16 i 12 latka, dzięki czemu mam dużo zrozumienia i uważności na wyzwania rodziców i staram się wspierać również ich.

Wiem, że wspólnie możemy stworzyć wspaniałe środowisko edukacyjne i dać przestrzeń do rozwoju każdemu bez względu na to jakiej wielkości jest człowiek.

Dagmara Łączka

Zarezerwuj spotkanie

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zostaw swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Form ar
bottom of page