top of page

Dibber Wilanów

Placówka dla dzieci 2,5-6 l. Otwarcie grupy żłobkowej wrzesień 2024 – Zapisy rozpoczęte! Wyjątkowe, niemal domowe Przedszkole wyposażone jest w 3 przestronne sale, których przestrzeń urządzona została zgodnie z zasadami podziału przestrzeni dla dzieci Dibber. przedszkole-dibber-wilanow

Aranżacja naszych sal pozwala na to, aby każdy obszar rozwoju dziecka miał dedykowaną przestrzeń co pozwala na dodatkowe wzmocnienie nauki w danym zakresie i nadaje nowego wymiaru zarówno zabawom indywidualnym jak i zespołowym.

Dodatkowo przedszkole dysponuje specjalną salą do realizacji zadań twórczych, gdzie rozwijamy zmysł artystyczny u dzieci. Magiczne, osobne miejsce dedykowane wyobraźni wprowadza różnorodność w codziennym użytkowaniu przestrzeni przedszkola. Ponadto, do codziennych zajęć gimnastycznych wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, zwyczajowo stosowany przy prowadzeniu zajęć z SI, co pozwala nam doskonale rozwijać dużą motorykę u dzieci w każdym wieku.

W sąsiedztwie naszego przedszkola znajduje się dogodna ilość miejsc do spacerowania z dziećmi oraz doskonale urządzony plac zabaw na wewnętrznym patio osiedla, w którym zlokalizowane jest nasze przedszkole.

Adres

Al. Rzeczypospolitej 20 / U4
02-972 Warszawa

Godziny otwarcia

7:30 - 18:00

Dane kontaktowe

+48 572 523 800

kontakt@dibber.pl

Dyrekcja placówki

Magdalena Jordan

Poznaj dyrekcję placówki

Dibber_Icon_chat_2x.png

Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Pełny beztroskich przygód, głodny poznawania świata, eksplorujący wszystko tu i teraz.

Odkąd pamiętam, czułam szczególną więź z najmłodszymi. Bez problemu potrafiłam zaskarbić sobie dziecięce zaufanie i sympatię, co jeszcze bardziej pomagało mi w obserwacjach i poznawaniu ich jakże pięknego i złożonego rozwoju, czy otoczenia. Cieszę się zatem, iż mogłam dołączyć do grona przyjaciół Dibber i wspomagać wyżej wspomniany, wszechstronny rozwój Państwa pociech.

Dumą napawa mnie fakt, że dzięki mojej pracy mogę przyczynić się do kształtowania i wzmacniania poczucia własnej wartości u ciekawych świata małych odkrywców. Jest to bowiem kluczowy element pedagogiki Dibber.

Chciałabym, aby każde dziecko będące częścią rodziny Dibber, czuło się zaopiekowane emocjonalnie i miało realną wiarę w siebie, swoje możliwości i niepowtarzalność, gdyż bez wątpienia każde z nich jest wyjątkowe.

Dołożę wszelkich starań, aby holistyczny rozwój i nauka w naszym przedszkolu były niezapomnianym i wartościowym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Magdalena Jordan

Zarezerwuj spotkanie

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zostaw swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Form ar
bottom of page